Понеділок, 10 серпня 2020
. 18 oC ясно

EUR 32.05/32.70 USD 27.40/27.80
ukenru

Новини України

Найближчим часом в Україні ще сильніше похолодає

За словами синоптикині Наталки Діденко, 10 липня в більшості областей України очікують +17...+24 °C, пройдуть дощі. 
Найближчим часом в Україні ще сильніше похолодає, повідомила 9 липня у Facebook  Наталка Діденко. Передає  видання LK, з посиланням на  Гордон.

"Холод не лише триватиме найближчим часом в Україні, а й іще більше підсинить наші ранкові та вечірні носи. Бо найближчої ночі температура повітря в більшості областей України опуститься до +7...+14 °C. Удень потеплішає, звичайно. Очікується +17...+24 °C. У південній частині 10 липня буде +12...+16 °C, удень +23...+26 °С", – написала Діденко.

За її словами, у більшості областей України пройдуть дощі під впливом північно-східного циклону Pirmin.

"А ось вплив навіть аж такого далекого атлантичного антициклону Winnie... зумовить переважно суху погоду в нашій південній частині та на південному сході. На заході та півночі завтра – поривчастий вітер. У Києві в середу, 10 липня, очікується періодичний дощ, часом рвучкий західний вітер, уночі +12...+14 °C, удень близько +20 °C", – заявила синоптикиня.
Вона додала, що похолодання в Україні триватиме ще досить довго.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина