22.11.2019
. -2 oC пасмурно

EUR 26.40/26.95 USD 24.00/24.30
ukenru

Новини України

Суд підтвердив незаконність підвищення ціни на газ у 2016 році

Апеляційний адмінсуд залишив у силі рішення Окружного адмінсуду Києва за позовом Тимошенко до Кабміну

Шостий апеляційний адміністративний суд відхилив апеляцію Кабінету міністрів і підтвердив законність рішення колегії суддів Окружного адмінсуду Києва, задовольнивши позов Юлії Тимошенко проти уряду про незаконне підвищення ціни на газ для населення і установ теплокомуненерго в травні 2016 року. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на канал  112.

"Вже друга, апеляційна інстанція визнала, що тарифи були незаконні, необґрунтовані та безпідставні. Це значить, що ми з вами всі ці останні роки, коли боролися проти підвищення ціни на газ, були праві", - цитується в повідомленні Тимошенко.

За її словами, оскільки суди довели, що тарифи були підняті незаконно, а неправомірна урядова постанова діяла 2,5 року, то громадяни мають право на відшкодування переплати.

Тимошенко також додала, що зараз діє інша постанова Кабміну, згідно з якою встановлена ще більша ціна на газ, яка є незаконною та безпідставною.

 

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що ціна на газ для населення восени зростати не буде.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина