15.12.2019
. 7 oC небольшая облачность

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Новини України

9 липня: народний календар і астровісник

Сьогодні Давида Солунського; суниця проти каміння й позитивні ментальні конструкції супроти затемнень, повідомляє  видання LK, посилаючись на  Укрінформ.

Непомітно спливає липень, і сьогодні в нас святого преподобного Давида Солунського.Цей святий ще в юності прийняв чернечий постриг і мешкав у монастирі святих Феодора і Меркурія. Але невдовзі залишив обитель й оселився неподалік від Фессалонік у халабуді під деревом мигдалю. Там він у пості та молитві прожив аж 70 років, допомагаючи містянам порадою, молитвою, зцілюючи всіх нужденних від фізичних і душевних хвороб.

В народі Давида Солунського прозвали Суничником через те, що саме о цій порі рясно плодоносять лісові суниці. Ця ароматна та корисна ягода відома ще з доісторичних часів. Археологічні дані свідчать, що суниці були в меню первісної людини. Про них згадують Вергілій та Овідій. Перші записи про цілющі лікарські властивості ягід зроблені римлянином Апулеєм ще у 124 році н. е. У старовинному українському травнику написано: «Вода з ягід суничних серце зміцнює, і силу дає, і камінь усередині нищить». На теренах України ця рослина поширена на Поліссі, в лісостепу, Карпатах.

З іменинами вітайте Давида, Георгія, Івана, Тихона.

7-8-ий місячні дні, Місяць у Терезах. Ми знаходимося поміж двох затемнень, сонячним і місячним, тому цей тиждень — своєрідний космічний коридор: як психологічний, так і подієвий. Для декого, хто піддасться прямому впливові цих космічних факторів, це як народження: перехід від одних, до інших умов існування. Події, які відбуватимуться до дня сонячного затемнення (17 липня), матимуть суттєвий вплив на все, що відбуватиметься до кінця року. А для когось задасть програму на багато років уперед. У цей час рекомендується формувати позитивні ментальні конструкції: думати про гарне, світле й вічне, а також чітко формувати наміри. Щодо сьогоднішнього дня, то він буде непростим. Заважатимуть підвищена емоційність і збуджуваність.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1935 році – +8,8, а найтеплішим у 1947 –  +36,3

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина