22.09.2019
. 21 oC ясно

EUR 26.70/27.25 USD 24.30/24.65
ukenru

Новини України

Експерти розповіли, чим можна заразитися під час купання у водоймах

Профільні експерти розповіли, що під час літнього купання у водоймах можна не тільки отримати задоволення, але і заразитися серйозними хворобами. Всьому виною, мікроорганізми, що мешкають у воді, які можуть викликати різні інфекції. Про це інформує  видання LK, з посиланням на сайт "Цікавості".
Особливо висока ймовірність зараження в межах міста, у водоймах, де мешкають водоплавні птахи і за умови підвищення температури води вище 20 градусів. Відпочивальники при таких умовах можуть підхопити церкаріоз, який в народі називають «сверблячкою купальника». Розносять захворювання личинки черв’яків-паразитів, які плавають у воді і розмножуються на плаваючих у воді птахів. Супроводжується недуга сильним свербінням і подразненням шкіри, при цьому температура тіла може підвищуватися до 38 градусів. Не менш небезпечні кишкові інфекції. Концентрація цих бактерій і вірусів особливо підвищується в умовах жаркої погоди. При цьому збудники зберігають свою життєздатність у воді протягом декількох місяців. Перелік можливих патогенів дуже великий — від хоентеровірусів до холерного вібріона. Такі інфекції починаються гостро. Головні симптоми — біль у животі, блювання, діарея, інтоксикація. Ще більш небезпечним може бути лептоспіроз. Зараження відбувається миттєво через слизові оболонки і кон’юнктиви очей. Збудник починає рух по лімфатичній системі, вражає центральну нервову систему і внутрішні органи. Інфекція супроводжується пропасницею, сильним головним болем, висипом, кровохарканням, діареєю і кашлем. Також у воді можна зустріти віруси гепатитів. Подібне відбувається, якщо у водойму попадають калові маси зараженої людини. Інфікування може призвести до хронічних хвороб і навіть смертельного результату. Експерти рекомендують не купатися у водоймах зі стоячою водою і заболоченими берегами, а також у місцях, де поблизу розташовані звалища. Звертати увагу слід на присутність водоплавних птахів і сліди худоби або інших тварин на березі. У разі прояву яких-небудь симптомів необхідно одразу звернутися до лікаря.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина