Неділя, 23 лютого 2020
. 10 oC пасмурно

EUR 26.10/26.53 USD 24.20/24.51
ukenru

Новини України

На Хмельниччині до медзакладу підкинули дитину

Малюка залишили у «Вікні життя».

На Хмельниччині у «Вікні життя», вперше за час дії соціального проекту в області, залишили дитину. Сталося це сьогодні, 5 липня, в Красилові. Повідомляє видання LK, з посиланням на сайт "Є".

«Малюка виявили сьогодні вранці о 5 годині 20 хвилин. Новонароджену дитину знайшли у «Вікні життя» пологового відділення Красилівської центральної районної лікарні. Це хлопчик. Він недошошений. Має вагу один кілограм 825 грамів та 42 сантиметри росту. Стан малюка задовільний. Наразі він перебуває в нашому відділенні. Ми не маємо жодної інформації про жінку, яка його народила. Дитина була загорнута в рушник, жодних записок не знайшли», - розповідає Тетяна Георгіян, завідувач акушерсько-гінекологічного відділення лікарні.

Про випадок уже поінформований обласний Департамент охорони здоров’я. Розповідають, що такі бебі-бокси в рамках соціального проекту «Вікно життя» діють майже при усіх пологових відділеннях області. Проект дозволяє анонімно передати дитину, якої мама не хоче, медикам.

«Проекту вже близько 10 років. Але це перший випадок в області, коли у бебі-боксі залишили дитину. Підкидали під пологові будинки, навіть залишали на смітниках. Але у «Вікно життя» поклали малюка вперше. І це добре, що сталося саме так. Дитина під надійним наглядом лікарів. Власне, це краще, аніж усі інші варіанти, до яких могла вдатися породілля. Далі малюка переведуть до обласного центру у відділення недоношених. Будемо її виходжувати. Потім буде будинок дитини. І наступний етап – усиновлення. Хоча є варіант, що мама одумається. Ми також на це сподіваємося», - каже Лариса Добровольська, голова експертів обласного Департаменту охорони здоров’я з питань педіатрії.

В Головному управлінні Нацполіції області про випадок також знають. Як зазначає Інна Глега, речник ГУ Нацполіції в Хмельницькій області, правоохоронці розшукувати маму дитини не будуть, оскільки немає складу злочину. Адже такі бебі-бокси й існують для того, аби жінка могла залишити дитину анонімно і дала немовляті шанс на життя, в такий спосіб відмовляючись від батьківства.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина