Вівторок, 25 лютого 2020
. 3 oC облачно с прояснениями

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

Кабмін призначив Нефьодова главою Державної митної служби

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду

Кабінет міністрів України призначив Максима Нефьодова на посаду голови Державної митної служби (ДМС). Відповідне рішення було ухвалено на засіданні в п'ятницю, 5 липня, передає  видання LK, з посилання на канал  112.

У міністерстві фінансів зазначили, що покладають на новопризначеного керівника Митної служби створення в Україні митниці європейського зразка.

"Віримо, що новий керівник ДМС візьме курс на ліквідацію тіньових схем, спрощення митних процедур і діджиталізацію, і українська митниця займе заслужене гідне місце серед митних адміністрацій Європи", - йдеться в повідомленні.

У відомстві розповіли, що після призначення голови ДМС має відбутися реєстрація юридичної особи, переведення працівників Державної фіскальної служби до ДМС (не менше 30%), і ухвалення розпорядження уряду про початок роботи відомства. 

На засіданні Нефьодов представив стратегію розвитку Державної митної служби. Ключовими акцентами визначені: електронізація всіх процесів, кадрова реформа, інвестиції в митну інфраструктуру та інтеграція України до митного співтовариство ЄС через гармонізацію законодавства та імплементації кращих практик.

Раніше повідомлялося, що перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов переміг у конкурсі на посаду голови Державної митної служби. 

Нагадаємо, Державна фіскальна служба була створена постановою Кабінету міністрів України від 21 травня 2014 року за допомогою реорганізації Міністерства доходів і зборів, яке своєю чергою указом президента від 24 грудня 2012 об'єднало в собі Державну податкову та Державну митну служби України. Діяльність ДФС координує уряд.

18 грудня 2018 року уряд ухвалив рішення про розділення ДФС на 2 окремих органи - Митну та Податкову служби, а 6 березня 2019 року затвердив відповідні положення про ці державні органи.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина