Вівторок, 25 лютого 2020
. 6 oC пасмурно

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

Росія збільшує кількість військ вздовж українсько-російського кордону, - Бондар

За словами генерала-майора, російська сторона поступово розбудовувала військову інфраструктуру, аби "здійснити перекидання сил і засобів"

Росія поступово збільшую кількість військ уздовж українсько-російського кордону. Про це заявив заступник командувача штабу операції Об’єднаних сил генерал-майор Богдан Бондар в ефірі Громадського. Передає  видання LK, з посиланням на канал 112.

 

"Це і на харківському напрямку і сюди ближче до Маріуполя. Ми бачимо певне розгортання", —коментує генерал-майор.

Бондар пояснив, що Росія збільшувала свої війська поступового протягом усього періоду воєнних дій на Донбасі. Проте на початкових етапах у російської сторони не було такої можливості, адже не було полігонів і місця для розташування військових частин. А з часом вони розбудували для себе територію і практично закінчили залізну дорогу.

"Тобто вони побудували військову інфраструктуру, для того щоб можна буо в короткі терміни здійснити перекидання сил та засобів, у тому числі в окремі райони", - сказав Бондар.

Нагадаємо, що незважаючи на домовленість про розведення сил із Станиці Луганської, яке розпочалося 26 червня, правоохоронці пильнують за порядком на території та МВС навіть посилило деякі підрозділи.

26 червня 2019 року, відбувся перший етап відведення українських підрозділів під наглядом місії ОБСЄ. Українські військовики відійшли з однієї з позицій, розташованої перед КПВВ "Станиця Луганська".

30 червня місія ОБСЄ отримала повідомлення про закінчення розведення сил в районі Станиці Луганської. Зеленський заявив, що розведення сил в цьому районі може стати початком закінчення гарячої фази військових дій на Донбасі.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина