15.12.2019
. 7 oC небольшая облачность

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Новини України

Медик розповів, як запобігти отруєнням

З настанням літа почастішали спалахи гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь. Як не отруїтися, розповів у коментарі УНН  завідувач консультативно-інформаційного відділу "1583" Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва Олександр Комашко, передає  видання LK.

"Головною причиною харчових отруєнь є залучення до приготування страв випадкових осіб, які не обізнані з правилами гігієни та порушення технології зберігання продуктів, приготування їжі. Тому, щоб убезпечити себе, не їжте в місцях, де ви не впевненні в якості готової їжі та не купуйте продукти на стихійних ринках, де ви не можете бути впевнені у правильності їх зберігання", - повідомив лікар.

Крім того, за його словами, щоб убезпечитися від отруєння, не варто вживати незнайомі гриби, трави та ягоди, а також харчуватися у непридатних для цього умовах, наприклад, у лісі чи пляжі.

"Не готуйте з запасом, приготовані страви краще вживати одразу. Не беріть у дорогу продукти, які швидко псуються: кондитерські, ковбасні, молочні вироби. Овочі, фрукти та ягоди треба ретельно мити, а перед вживанням дітьми – обдати окропом", - додав Комашко.

Лікар підкреслив, що уважними варто бути і з водою. Він не рекомендує використовувати для пиття та приготування їжі воду з незнайомих джерел. Перед вживанням води вона має бути профільтрована і проварена.

"Для купання та відпочинку слід також обирати офіційно дозволені пляжі", - підсумував Комашко.

Нагадаємо, у дитячому таборі "Салют" в селі Коблево Миколаївської області виявлено дітей, хворих на кишкову інфекцію. Госпіталізовано 16 осіб.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина