14.12.2019
. 3 oC туман

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Новини України

"Голос" відмовився від внесків у розмірі 2 млн грн – пресслужба партії

У пресслужбі партії "Голос", лідером якої є музикант Святослав Вакарчук, заявили, що беруть фінансову підтримку тільки за умови, що донори не впливатимуть на незалежність політичної сили і не поставлять під сумнів її репутацію. 
Партія "Голос", лідером якої є музикант Святослав Вакарчук, повернула приблизно 2 млн грн внесків через те, що вони не відповідають фандрейзинговій політиці партії. Про це 3 червня повідомляє видання LK, з посиланням на сайт Гордон.

"Ми проводимо перевірку всіх внесків, які до нас надходять. Коли ми почали кампанію фандрейзингу, час від часу отримуємо непрозорі платежі – від людей із податковим боргом, із незакритими судимостями. Ми обов'язково повертаємо ці гроші, навіть якщо це великі суми", – заявила голова політсили і керівник кампанії Юлія Клименко.

У повідомленні також зазначено, що "Голос" бере фінансову підтримку тільки за умови, що донори не впливатимуть на незалежність партії, не поставлять під сумнів її репутацію і не будуть суперечити її цінностям.

"Партія не прийматиме гроші від компаній, задіяних у корупційних схемах. Внески не можуть суперечити положенням ст. 15 закону "Про політичні партії в Україні". Зокрема, "Голос" не зможе прийняти внесків від іноземців, осіб без громадянства, неповнолітніх, анонімів та тих, хто має непогашений податковий борг", – наголосили у пресслужбі. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина