Вівторок, 11 серпня 2020
. 18 oC ясно

EUR 32.05/32.70 USD 27.40/27.80
ukenru

Новини України

З Тихого океану дістали понад 40 тонн пластику

Група екологів з Інституту океанічних подорожей у США дістала понад 40 тонн пластику з Тихого океану. 

З океану дістали пляшки, пластикові меблі, дитячі іграшки та безліч іншого сміття. Повідомляє сайт LK, з посиланням на molbuk.ua

Також вдалося дістати чимало риболовних знарядь і сіток. Екологи заявили, що це була найбільша та найуспішніша місія з очищення океану в Великому Тихоокеанському сміттєвому патчі — ділянці океану між Гавайями і Каліфорнією, що є однією з найбільш забруднених у світі. Вона тривала 25 днів. 

При цьому кількість виловленого сміття не вирішує проблему забруднення. Щороку, за приблизними підрахунками фахівців, в океан потрапляє до 2,5 млн тонн пластику. 

Для вилову сміття екологи використовували супутникові і безпілотні технології, а також спеціальні сітки, що накопичують сміття. Близько 1,5 тонн зібраного пластику передали до Гавайського університету, а також художникам. Останні планують перетворити пластик на скульптури та інші мистецькі роботи. Решту сміття збираються віддати на переробку.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина