14.12.2019
. 3 oC туман

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Новини України

Зеленський оцінив вартість відновлення Донбасу

Для відновлення Донбасу потрібно понад 10 млрд євро, заявив Зеленський і запросив зарубіжних інвесторів на форум в Україні для обговорення цього питання.

Президент України Володимир Зеленський під час візиту в Канаду заявив, що, за попередніми підрахунками, Україні знадобиться більш як 10 мільярдів євро, щоб відновити Донбас після військових дій. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на  Кореспондент.

Зеленський також запросив зарубіжних інвесторів відвідати форум в Україні, де будуть обговорювати це питання.

"За попередніми оцінками, для відновлення Донбасу необхідно понад 10 мільярдів євро. Восени цього року ми проведемо форум в Маріуполі, на який запрошуємо іноземних інвесторів, зацікавлених у фінансуванні інфраструктурних та гуманітарних проектів на Донбасі", - сказав президент.

Нагадаємо, що раніше Зеленський відзначив можливість досягнення миру на Донбасі дипломатичним і політичним шляхом, а також назвав пріоритетом для України співпрацю з МВФ.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина