П'ятниця, 03 липня 2020
. 21 oC небольшой дождь

EUR 29.95/30.60 USD 26.85/27.35
ukenru

Новини України

Потужний буревій пронісся Україною:зірвані дахи, сотні населених пунктів без світла та побиті градом посіви

Через негоду травмувалися троє осіб.

Напередодні Україною прокотився потужний буревій, після якого зафіксовано масштабні руйнування. Про це повідомили в ефірі "Сніданку з 1+1", пише  видання LK.

До Дніпра негода дісталась надвечір. Повалене дерево розтрощило зупинку, де люди саме перечікували негоду. Троє осіб дістали травми, їх забрала швидка. Десятки повалених дерев заблокували рух по всьому місту.

У Кривому Розі впало вісімдесят дерев, що порвали дроти та подекуди розбили дахи. Жителі повідомляють, що в деяких районах міста випав град, розміром з абрикосу.

Величезний град накоїв лиха на Рівненщині. Кригою всіяло зо дві сотні обійсть у селі Антонівка. Вага льодяних буруль доходила до 35 грамів, вони пробивали дахи і вікна у хатах та понищили городину. У Дубровицькому районі потужним вітром знесло дах школи. Збитки від негоди ще підраховують, попередньо, йдеться про сотні тисяч гривень.

Тим часом на Вінничині до граду додався буревій, він валив дерева, обірвав дроти, без електрики нині понад 80 населених пунктів. 

Вирвані з коренем дерева, зірвані дахи, обірвані лінії електропередач. Ураган із шквальним вітром на Миколаївщині тривав лише 20 хвилин, але встиг знести навіть вишку мобільного  зв'язку. Центр Первомайська завалили стовбури дерев.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина