П'ятниця, 03 липня 2020
. 21 oC небольшой дождь

EUR 29.95/30.60 USD 26.85/27.35
ukenru

Новини України

"Укргазвидобування" відкрило нові нафтове й газове родовища в Україні

За попередніми оцінками, обсяг газоконденсатного родовища у Полтавській області становить понад 2,7 млрд м³ природного газу, обсяг нафтової свердловини в Харківській області – приблизно 130 тис. тонн нафти. 
У червні 2019 року акціонерне товариство "Укргазвидобування" відкрило два нові родовища вуглеводнів в Україні, повідомила 1 липня пресслужба компанії. Повідомляє  видання LK, з посиланням на Гордон.

"Укргазвидобування" продовжує активні геологорозвідувальні роботи на наявних ліцензіях, відкривши нафтове родовище в Харківській області та газоконденсатне родовище в Полтавській області. За результатами виконаної ЗD-сейсміки на ділянці в Харківській області було пробурено пошукову свердловину, після випробування якої на глибині понад 3700 м отримано приплив нафти", – ідеться в повідомленні.

Наразі у свердловині тривають промислові дослідження, проводять підготовку до експлуатації. За попередніми оцінками, ресурси нафти на новому родовищі становлять приблизно 130 тис. тонн.

"На ділянці надр у Полтавській області після проведених сейсмічних досліджень і буріння першої пошукової свердловини глибиною 6300 м отримано промисловий приплив газу. У результаті відкрито нове газоконденсатне родовище, ресурсна база якого, за попередніми оцінками, становить понад 2,7 млрд м³ природного газу", – продовжили в "Укргазвидобуванні".

Усього протягом останніх трьох років "Укргазвидобування" відкрило вісім нових родовищ, із них шість – у 2018 році.

У компанії додали, що для нарощування обсягів видобутку газу необхідно розробляти нові ділянки з родовищами вуглеводнів.

"Укргазвидобування", 100% акцій якої належить НАК "Нафтогаз України", є найбільшою газовидобувною компанією країни, що забезпечує приблизно 75% загального видобутку газу. У 2018 році "Укргазвидобування" видобула 15,496 млрд м³ газу, що є рекордним показником за 25 років. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина