23.09.2019
. 17 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини України

Бойовики обстріляли санітарний автомобіль сил ООС на Донбасі: Один військовик загинув, ще двоє поранені

Один із поранених, військовий медик - перебуває у критичному стані

На Донбасі бойовики обстріляли санітарний автомобіль одного з підрозділів Об'єднаних Сил. В результаті прямого попадання протитанкової керованої ракети бойовиків один військовик загинув, ще двоє отримали поранення - один із них, військовий медик - перебуває у критичному стані. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на канал  112.

"Близько 10:50, під час виконання військовими медиками ООС завдань з евакуації пораненого в районі населеного пункту Водяне, російськими окупантами було цинічно і підступно обстріляно санітарний автомобіль одного з підрозділів Об'єднаних сил", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, бойовики поцілили у санітарний автомобіль "Хаммер" з ПТКР.

Командування Об'єднаних сил наголошує, що обстріл санітарних автомобілів є порушенням міжнародного законодавства та норм міжнародного гуманітарного права. Підступний обстріл санітарного автомобіля збоку російських окупаційних підрозділів є черговим свідченням того, що окупанти не дотримуються жодних міжнародно-правових норм. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина