18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

"Ніякої зради немає":Зеленський заявив, що розведення сил у Станиці Луганській стало першим кроком до припинення вогню

Він також зазначив, що це відбулося завдяки розблокуванню Мінського процесу.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що розведення сил і засобів у Станиці Луганській стало першим маленьким кроком на шляху до сталого припинення вогню на Донбасі. Про це він заявив у опублікованому на Facebook відеозверненні, передає  видання LK, з посиланням на  ТСН.

"В Станиці Луганській відбулося розведення військ з обох сторін. І це зафіксувала і підтвердила Моніторингова місія ОБСЄ. Я вас всіх вітаю, це перший крок до сталого припинення вогню по всій лінії розмежування, який відбувся завдяки розблокуванню Мінського процесу", - повідомив український президент.

Він також зазначив, що не обіцяє "вже завтра" встановити мир і закінчити війну, однак вірить у те, що наразі з’явилась "крихка надія" на це.

Я тільки хочу попросити вас всіх не піддаватись на паніку і провокації та надати можливість нашим воїнам, армії та дипломатам виконувати свою потужну і дуже складну роботу. Будь ласка, давайте зберігати спокій, ніякої зради немає, перемоги, на жаль, поки що теж, але це, мені здається, перший наш невеличкий реальний успіх", - підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, 26 червня ЗСУ та бойовики "ЛНР" розпочали розведення сил і засобів біля КПВВ Станиця Луганська. Про це розведення сторони домовились ще 2016 року. Спостерігачі ОБСЄ зафіксували, що обидві сторони конфлікту відвели свої передові позиції на певну відстань у бік свого тилу та розпочали демонтаж власних позицій. За словами української влади, метою розведення сил стане ремонт мосту через річку Сіверський Донець для покращення умов проходження КПВВ.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина