15.12.2019
. 7 oC небольшая облачность

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Новини України

В Україні розпочалась вступна кампанія до вишів: основні дати

Абітурієнтів зарахують до університетів аж 9 серпня.

В Україні від 1 липня розпочинається вступна кампанія до вишів. А саме - стартувала реєстрація електронних кабінетів. Про це йдеться у сюжеті  ТСН.Ранок, передає  видання LK.

У них абітурієнти зможуть подати документи до вишів. Але самі заяви на вступ - як в електронній, так і в паперовій формі - можна буде подавати лиш з наступної середи. Випускники, які вступають за результатами ЗНО, мають вибрати виш до 22 липня.

Трохи менше часу у тих, хто вступає за співбесідою чи іспитами - документи їм слід подати до 16 числа. Вже за місяць, 1 серпня, Міносвіти оприлюднить рейтинговий список абітурієнтів. А до 9 серпня виші мають зарахують абітурієнтів.

Нагадаємо, у нинішній вступній кампанії Міносвіти залишило сільський, регіональний та галузевий коефіцієнти. Регіональний та галузевий коефіцієнти нараховуються автоматично. Аби нарахували сільський – до електронної заяви слід додати  довідку про місце реєстрації.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина