18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

Сонячне затемнення уже близько: як пережити його без втрат

У липні станемо свідками повного сонячного і часткового місячного затемнення. Про це розповіла астролог Олена Максимова. Повідомляє видання Кам'янець-Live, з посиланням на сайт "МБ".

"В ніч з 2 на 3 липня відбудеться сонячне затемнення, - говорить Максимова. – Це несприятливий для початку більшості справ день. Цієї доби краще завершувати розпочате. Звільніться від зайвих речей. Зробіть генеральне прибирання оселі. Повертайте борги, прощайте і просіть вибачення".

Більшість проблем виникатиме через поспішність та прийняття непродуманих рішень.

"Не покладайтеся на свою інтуїцію. Вона підведе, - розказує Максимова. - Ходіть обережно крутими стежками, дивіться під ноги. День, коли відбудеться сонячне затемнення, сприяє боротьбі зі шкідливими звичками. Не буде вдалих покупок. До крамниць ходіть лише за продуктами".

Особливий вплив сонячне затемнення матиме на закоханих.

"Одруженим небезпечно вести подвійну гру. Службові романи матимуть плачевні наслідки. Помиритися з коханими не вдасться. Партнери не налаштовані на зближення. Їм хотітиметься розпалити конфлікт з новою силою. Якщо не хочете втратити коханих, зумійте змовчати та втриматися від критики", - каже астролог.

За словами Максимової, непростим виявиться 1 липня - доба напередодні сонячного затемнення.

"Це період загострення психічних захворювань, - говорить астролог. – У родичів, друзів, колег та знайомих спостерігатимете перепади настрою. Слідкуйте за тим, що говорите. Необережно кинуте слово може ускладнити стосунки з людьми, яких ви любите і шануєте".

Українці відчують на собі вплив сонячного затемнення, але не зможуть за ним спостерігати. Побачити його можна буде тільки в Чилі й Аргентині.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина