19.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

Ринок праці Хмельниччини: кого шукають роботодавці

ТОП–10 найбільш затребуваних професій на Хмельниччині.

З початку року понад 4,3 тисячі роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних налічувалось 19,4 тисяч вакансій. Повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

«Найбільшим попитом серед роботодавців користуються робітничі спеціальності, не вистачає кваліфікованих робітників у сфері транспорту, торгівлі та послуг, агропромислового комплексу», – зазначають у прес-службі Хмельницького обласного центру зайнятості.

У десятку найбільш затребуваних професій увійшли: підсобний робітник, продавець продовольчих товарів, водій автотранспортних засобів, швачка, охоронник, кухар, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, електрогазозварник, слюсар-ремонтник, продавець непродовольчих товарів.

Зазначимо, що протягом січня – червня 2019 року понад 60% вакансій було укомплектовано. Кількість працевлаштованих – понад 12,4 тисячі осіб, в тому числі 7,8 тисяч – зареєстрованих безробітних.

Станом на 26 червня 2019 року актуальними були 2,6 тисяч вакансій, на одну вакансію претендували 4 безробітних.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина