15.12.2019
. 7 oC небольшая облачность

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Новини України

Росія відновлює постачання скрапленого газу до України, - ЗМІ

Також буде відновлено транзитні постачання до України з Казахстану

Міністерство економічного розвитку Росії задовольнило заявки компаній "Роснєфть" і "Лукойл" на постачання скрапленого газу до України в повному обсязі. Про це з посиланням на заяви трейдерів, які мають контракти з трейдерами цих виробників, повідомляє  видання LK, з посиланням на канал 112.

"У випадку з "Роснєфтью", її квота на липень повністю відповідає тому, що передбачено в дозволі ФСТЕК", - повідомляють джерела видання.

За наявними даними, квота становить 43 тисячі тонн.

За наявними даними, компанія "Укренерджи", що є основним постачальником ресурсу "Лукойлу", очікує в липні 15 тисяч тонн скрапленого газу.

Крім того, російським відомством було в повному обсязі задоволено заявки на транзитні постачання газу до України від виробників у Казахстані.

"Об'єм транзиту очікується на рівні 30-35 тисяч тонн", - уточнюють джерела.

Таким чином, потреби України в імпортному скрапленому газі буде повністю задоволено.

Нагадаємо, 18 квітня Росія встановила заборону на експорт до України нафти і нафтопродуктів. Також повідомлялося про розширення заборони на ввезення деяких українських товарів. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина