18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

Зеленський надав громадянство України 14 іноземцям, які захищали територіальну цілісність держави

Глава держави підписав відповідний указ

Президент України Володимир Зеленський надав громадянство України ряду іноземців, які брали участь у захисті територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України. Про це зазначається в указі президента №466/2019 від 27 червня. Повідомляє видання  Кам'янець-Live, з посиланням на сайт 112.

Так, українські паспорти отримають 14 осіб: Дмитро Бєлогорцев, Давід Гачечіладзе, Абдула Джаліла, Тачі Джафаров, Рудольф Єгоренко, Тенгіз Занадзе, Гіоргі Кахніашвілі, Валерія Колота, Мераба Концелідзе, Мамука Музашвілі, Юрія Савілова, Левані Хуцішвілі, Арсланбек Карімов та Юлія Толопа.

Зеленський запевнив, що це перші рішення щодо надання громадянства України особам, які захищали суверенітет і територіальну цілісність Української держави. Наступні будуть прийняті після надходження матеріалів від Міграційної служби та їх розгляду в установленому порядку. Він також підкреслив, що з боку президента не буде штучного гальмування або затягування цього процесу, як було раніше.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський своїй інавгураційній промові сказав, що готовий давати українське громадянство всім, хто має наміру повертатися в Україну і працювати на благо країни.

"Нас – 65 мільйонів, тих, кого народила українська земля. Українці в Європі та Азії, в Північній і Південній Америці, в Австралії та Африці. Я звертаюся до всіх українців на планеті: ви нам дуже потрібні. Всім, хто готовий будувати сильну та успішну Україну, я з радістю надам українське громадянство", - сказав президент.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина