Понеділок, 25 січня 2021
. 4 oC небольшой дождь

EUR 33.80/34.40 USD 27.90/28.30
ukenru

Новини України

Зеленський: Дуже хочу, щоб ми любили День Конституції не тільки тому, що це черговий вихідний і можна поїхати за місто на шашлички

Pin It

Президент України Володимир Зеленський запропонував українцям узяти участь у флешмобі – записати коротке відео про одну зі статей Конституції. 
Кожен українець, починаючи з дитячого віку, мусить знати і поважати Конституцію країни. Про це у відеозверненні з нагоди Дня Конституції сказав президент України Володимир Зеленський. Відео опубліковано на його сторінці у Facebook. Повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт Гордон.

"Я дуже хочу, щоб ми любили День Конституції не тільки тому, що це черговий вихідний і можна поїхати за місто на шашлички. Тому давайте всі собі пообіцяємо: знати нашу Конституцію, а головне – дотримуватися і поважати", – заявив глава держави.

Він запропонував усім охочим узяти участь у флешмобі – записати короткий відеоролик про одну зі статей Основного закону. Сам Зеленський процитував ст. 3: "Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю".

"Наші народні депутати, до речі, участі можуть не брати, ми і так чудово знаємо їхню улюблену статтю – це стаття 80 про недоторканність. Жартую", – додав Зеленський.

Він також опублікував у Facebook ескіз книги видавництва "Основи" "Конституція України для дітей", назвавши її "чудовою, а головне, потрібною ініціативою". 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина