18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

У всіх є діти, поверніть їх батькам! Зеленський звернувся до Путіна

Президент України Володимир Зеленський звернувся до очільника Кремля Володимира Путіна із закликом повернути українських моряків на батьківщину. Про пише  видання LK, з посиланням на  fakty.com.ua

Президент України Володимир Зеленський закликав очільника РФ Володмира Путіна звільнити українських моряків, яких російські силовики взяли в полон у листопаді 2018 року біля Керченської протоки.

– Я хочу звернутися до президента РФ Володимира Путіна: у нас у всіх є діти. Поверніть дітей батькам!, – заявив Зеленський.

Також він додав, що про ноту МЗС він дізнався зі ЗМІ, а не від дипломатів.

– Я зараз говорю про ноту, яку ми зараз отримали від Російської Федерації щодо повернення наших моряків і про ноту-відповідь, яку відправив МЗС України, – сказав Зеленський.

Президент зазначив, що такі дії голови МЗС Павла Клімкіна можуть поставити під загрозу повернення українських моряків.

– Мені незрозуміло, чому, не порадившись зі мною, міністр робить твердження від імені держави, коли це компетенція президента. І хочу нагадати, що я несу особисту відповідальність за зовнішню політику України відповідно здо Конституції, – заявив Володимир Зеленський.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина