14.12.2019
. 3 oC туман

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Новини України

Кабмін вирішив з 1 липня підвищити пенсії українцям з великим стажем роботи

Реалізація цього рішення уряду вимагатиме додаткових видатків у сумі 643 мільйонів гривень в місяць

Кабінет міністрів України схвалив проект постанови про підвищення з 1 липня пенсій українцям з тривалим трудовим стажем. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, 26 червня, передає видання LK, з посиланням на  112.ua.

Так, підвищення передбачається у разі, коли особи з тривалим трудовим стажем мають невисокий розмір пенсійних виплат.

"Установити, що з 1 липня 2019 року у разі, коли щомісячний розмір пенсійних виплат з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, сум індексацій та інших доплат до пенсії (крім пенсії за особливі заслуги перед Україною) в осіб, які отримують пенсію, призначену відповідно до закону з урахуванням страхового стажу… не досягає 2000 гривень, таким особам надається доплата до пенсії у сумі, що не вистачає до зазначеного розміру", - йдеться в тексті документа, яким володіє "РБК Україна".

У пояснювальній записці до проекту постанови вказано, що акт спрямований на встановлення додаткових соціальних гарантій особам, які мають тривалий страховий (трудовий) стаж, але невисокий розмір пенсійних виплат із солідарної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Таким чином, передбачається встановити особам, які отримують пенсію, призначену відповідно до закону "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", із урахуванням страхового стажу для чоловіків 35 років, а жінок - 30 років, розмір якої з урахуванням надбавок, доплат та підвищень станом на 01.07.2019 не досягає 2000 гривень, доплату у сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.

Варто зазаначити, що реалізація цієї постанови потребуватиме додаткових видатків в сумі 643 мільйонів гривень на місяць для близько 2,5 млн осіб.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина