18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

В уряді оприлюднили імена восьми кандидатів від Зеленського на посади очільників ОДА: що про них відомо

Віцепрем’єр-міністр України Павло Розенко оприлюднив імена восьми кандидатів від президента Володимира Зеленського на посади очільників обласних держадміністрацій. Пише видання  Кам'янець-Live, з посиланням на  ТСН.

"Сьогодні на засідання Уряду від Адміністрації Президента будуть внесені наступні кандидатури на посади глав ОДА. Хто ці люди? Звідки? Яким чином стали кандидатами на зазначені посади?" - прокоментував Розенко.

Що відомо про кожного із кандидатів на очільників восьми українських областей.

Павло Кириленко (Донецька область) – військовий прокурор із Західної України. Він працює у правоохоронних органах від 2008 року, а сам народився 1986 року на Донеччині. Наразі він живе в Ужгороді та працює військовим прокурором Ужгородського гарнізону.

Ігор Бондаренко (Закарпатська область) – місцевий підприємець з Мукачева. Він є засновником кондитерської компанії "Конфакто".

Михайло Бно-Айріян (Київська область) -  заступник директора ДП "НЕК "Укренерго" з комунікацій та міжнародного співробітництва. За освітою дипломат. Свого часу працював у посольстві України в Росії, а потім радником міністра закордонних справ Костянтина Грищенка. Від січня 2015 року працював у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, а вже з наступного року – перейшов на роботу в "Укренерго".

Віталій Комарницький (Луганська область) - ректор Луганського університету внутрішніх справ. 2010 року його обрали депутатом Луганської облради від "Партії регіонів". У вересні 2014 року він покинув окупований Луганськ, а сам університет припинив роботу. Луганські бойовики стверджували, що Комарницький спочатку позиціонував себе прихильником "ЛНР", однак згодом "під прикриттям МВС України" виїхав до Сєвєродонецька.

Маркіян Мальський (Львівська область) - адвокат, кандидат юридичних наук. Голова західноукраїнської філії юридичної компанії Arzinger. Він був одним із трьох кандидатів, яких президент Зеленський публікував на своїй сторінці у Facebook. Його батько – теж Маркіян Мальський у 2010-2014 роках був послом України в Польщі.

Андрій Андрейчиков (Одеська область) – підприємець. Інформації про нього мало, відомо, що він є президентом "Асоціації вторинних металів та ресурсів.

Юрій Гусєв (Херсонська область) – ексзаступник міністра оборони. Спочатку мав балотуватися до парламенту від "Слуги народу", але передумав. Останні роки був радником міністра інфраструктури та міністра екології. Також є активним громадським діячем.

Ігор Шевченко (Черкаська область) – підприємець. Інформації про нього відомо мало, згідно з поданою декларацією, Шевченко теж займається бізнесом. Йому належать низка вантажних автомобілів та причепів, а сам він є власником двох підприємств – "Легкий експорт плюс" та "Гермес – Шевченко Игорь".  Водночас, Шевченко має також квартиру та земельну ділянку в Росії.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина