18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

Санкції скасовано- Росія повертається до ПАРЄ. Для подальшої боротьби Україна приготувала "фішечки"

Україна була проти повернення РФ до ПАРЄ.

Парламентська асамблея Ради Європи підтримала резолюцію, яка змінює санкційний механізм. У цьому ж документі запрошують Росію повернутися до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу. Повідомляє газета  Кам'янець Live, з посиланням на  ТСН.

"118 за, 62 проти. ПАРЄ у стані зомбі о першій ночі відкрила двері агресору. Завтра битва триватиме далі. За санкції, які залишилися серед можливих. Ганьба", - написав у Facebook глава української делегації у ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар'єв.

"За повернення російської делегації 118. Україна, британці, грузини, країни Балтії, поляки були проти. Нас - меншість. Ми не зрадили принципи РЄ, на відміну від тих, хто продав принципи заради грошей, внеску Росії", - зазначила перша заступниця голови Верховної Ради, членкиня української делегації у ПАРЄ Ірина Геращенко.

Водночас Геращенко зазначила, що Україна ще боротиметься.

"Але в нас, "старих облич" української делегації і британських лордів, наших грузинських і литовських друзів, ще є план. На завтра готуємо на засідання в ПАРЄ "фішечки". Ми боремося", - зазначила Геращенко.

Перед цим Парламентська Асамблея Ради Європи відхилила понад 200 поправок, які підготувала українська делегація задля блокування повернення російської делегації до цієї організації.

Зазанчимо, у ПАРЄ проголосували за зняття обмежень щодо делегації РФ, які були запроваджені у квітні 2014 року. Раніше повідомлялося, що в разі ухвалення закону без поправок, Росія збирається подати заявку на участь у літній сесії асамблеї. До цього документу позитивно ставиться більшість країн-учасниць ПАРЄ. Однак цей закон дозволить Росії провести до асамблеї щонайменше чотирьох санкційних депутатів. Вони зможуть обійти обмеження, запроваджені проти них в ЄС через агресію Росії на сході України

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина