18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

У Польщі українець знепритомнів на роботі.Власниця підприємства вивезла його в ліс і лишила помирати.

Жінка відмовилася викликати "швидку".

У Польщі лісники знайшли тіло 36-річного українця Василя Чорнея неподалік міста Вонгровець в Великопольському воєводстві. Про це повідомляє видання LK, з посиланням на ТСН.

Як з'ясувалося, українець працював на підприємстві з виробництва трун біля міста Новий Томишль.

За інформацією поліції, у спекотний день чоловікові стало зле під час роботи і він знепритомнів. Інші працівники розповіли про це власниці підприємства, але вона заборонила викликати чоловікові швидку допомогу і наказала всім йти додому. Після цього тіло чоловіка зникло.

Окрім цього, у місцевій поліції також розповіли, що за дивних обставин зник один з українців, який з ним жив і працював.

Наразі власницю підприємства взяли під варту, а зниклого українця оголосили в розшук. Через кілька днів його знайшли в одному з хостелів.

У поліції підкреслили, що докази та інші матеріали дали підстави висунути власниці підприємства звинувачення в ненаданні допомоги непритомному чоловіку, а також ненавмисному спричиненні смерті.

За це їй загрожує до п’яти років ув’язнення. Подібне покарання загрожує затриманому громадянину України, який, знаючи обставини інциденту, переховувався і приховав інформацію, перешкоджаючи слідству.

Як розповіла дружина Чорнея Наталя, чоловік раніше не хворів, не втрачав свідомості, у нього не було епілепсії. В Україні у нього залишились неповнолітні діти.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина