19.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

В Україні заборонили лікарський препарат для лікування нежиті

Україні заборонили лікарський препарат Acatar acti-tabs. Про це повідомляє газета  Кам'янець Live, з посиланням на  УНН.

".. на підставі надходження інформації від Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області щодо встановлення факту реалізації серії U 1706302 незареєстрованого лікарського засобу Acatar acti-tabs (Pseudoephedrini hydrochloridum + Triprolidini hydrochloridum) (60 mg + 2.5 mg) tabletki, US Pharmacia Sp. Z o.o.:ЗАБОРОНЯЮ реалізацію, зберігання та застосування всіх серій лікарського засобу Acatar acti-tabs (Pseudoephedrini hydrochloridum + Triprolidini hydrochloridum) (60 mg + 2.5 mg) tabletki, US Pharmacia Sp. Z o.o", - сказано у документі. 

Довідка: Acatar acti-tabs - застосовуються для полегшення симптомів і лікування нежиті, закладеності носа, чхання, свербіння, рідких очей і синусового скупчення, яке викликала алергія, застуда або грип.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина