19.10.2019
. 12 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

НАЗК виявило приховування Шуфричем майна на 27 мільйонів гривень, йому загрожує кримінальна відповідальність

Справу нардепа передали до НАБУ.

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило приховування у деклараціях народного депутата Нестора Шуфрича майна на майже 27 мільйонів гривень.

Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на ТСН.

"Народний депутат у декларації за 2016 рік не зазначив вартість низки своїх об’єктів нерухомості: 2-х земельних ділянок, 2-х житлових будинків та 6-ти квартир. Відомості про ще одну ділянку посадовця відсутні в деклараціях взагалі. Подаючи декларацію за 2017 рік, депутат уже вказав інформацію про вартість квартир. Натомість вартість двох орендованих  у цьому році автомобілів не зазначив, хоча  вона була наявна в договорах оренди, а отже, відома депутату", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що загальна суму незадекларованих відомостей у декларації за 2016 рік – понад 14 мільйонів гривень, а за 2017 рік – 13 мільйонів гривень.

"Про виявлені правопорушення посадовця Національне агентство повідомило Національне антикорупційне бюро, направивши обґрунтовані висновки. Нагадаємо, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб встановлена статтею 366 – 1 Кримінального кодексу України", - підкреслили у НАЗК.

Нагадаємо, 4 червня Національне агентство з питань запобігання корупції звернулось до очільника парламенту Андрія Парубія із проханням позбавити мандата народного депутата від БПП Федора Негоя через наявність у нього сумісництва у роботі.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина