18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

Застуда серед літа: українцям дали поради, як не захворіти під кондиціонером.

Рецепт простий: уникати переохолодження і регулярно чистити техніку.

З підвищенням температури українці почали частіше хворіти на застуду через надлишок бажання охолодитися. Лікарі звертають увагу не кондиціонери, як джерело небезпеки для здоров’я, йдеться в сюжеті ТСН, передає  видання LK.

Переохолодження – одна з найпоширеніших причин літніх застуд. Кондиціонер не страшний, але його слід правильно використовувати. "Не перебувати під цим струменем повітря холодного – це перше. І друге – не ставити дуже низьку температуру. Якщо на вулиці 30, то в приміщенні давайте поставимо 22 – і буде нормально", - радить лікар-терапевт Марина Крапивнер. Telegram

Рецепт простий: уникати переохолодження і регулярно чистити техніку.

Переохолодження – одна з найпоширеніших причин літніх застуд. Кондиціонер не страшний, але його слід правильно використовувати. "Не перебувати під цим струменем повітря холодного – це перше. І друге – не ставити дуже низьку температуру. Якщо на вулиці 30, то в приміщенні давайте поставимо 22 – і буде нормально", - радить лікар-терапевт Марина Крапивнер.

З підвищенням температури українці почали частіше хворіти на застуду. І лікарі кажуть, що то все від бажання охолодитися. Під підозру в першу чергу потрапляють кондиціонери. Тож ТСН зазирнула всередину цих пристроїв. І те, що вона там побачила, вам точно не сподобається.    

Майстри на СТО звертають увагу на стан повітряних систем машин і радять змінювати фільтри. Сигналами про те, що це варто зробити, є неприємний запах і запотілі вікна. Якщо цього не чекати, то розумним буде просто міняти фільтр раз на рік. І так само регулярно обслуговувати домашній кондиціонер.

Спеціалісти колекціонують фото, які роблять на виїздах – грибки впереміш з пилом виглядають жахливо. Вірусів і бактерій на світлинах не видно, однак це не означає, що їх нема. Промивати і чистити слід не лише відкріпні деталі та корпус, а й вентилятор, який виведений назовні – там збирається вуличний пил і тополиний пух.

Виробники радять чистити прилади двічі на рік – це коштує 500-700 гривень. "Будете чистити кондиціонери – буде все добре", - запевняють вони.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина