Середа, 05 серпня 2020
. 29 oC ясно

EUR 32.30/33.01 USD 27.50/27.90
ukenru

Новини України

У хмельницькому парку встановлять стріт-арт тролейбус

Тролейбус стане новою фотозоною, а також виконуватиме функції молодіжного лекторію та буде місцем для проведення вечірок.

Незабаром у Хмельницькому в парку «Молодіжний» з'явиться незвичний стріт-арт об'єкт. Поруч з міським пляжем встановлять тролейбус, розмальований у стилі графіті. Автори проекту планують, що стоятиме він там протягом всього літа. Однак попереджують: якщо хмельничани псуватимуть стаціонарний арт-тролейбус, його одразу ж демонтують. Інформує видання LK, з посиланням на сайт "Є".

Як розповіла голова Громадської молодіжної ради Анастасія Козак, тролейбус з'явиться в парку під час фестивалю «My Fest», який відбудеться 29-30 червня.

«Цей тролейбус з числа списаних, коробка і начинка залишається, але техніку та електроніку з нього витягнули, - говорить Анастасія. - Хочемо залишити цей тролейбус у парку на все літо, щоб проводити в ньому лекторії, дискотеки, мистецькі зустрічі, вечірки. Але це залежить від хмельничан. Якщо вони його не пошкодять, не поламають, то він буде стояти до кінця сезону. Якщо вони його зіпсують, ми одразу ж його заберемо».

На час молодіжного фестивалю тролейбус планують залишити відкритим. Вдень він буде яскравою фотозоною, а ввечері майданчиком для дискотеки. «Плануємо його розмістити на місці колишнього «Малібу». Але якщо до «Му фесту» залишки матеріалів не встигнуть прибрати, він буде розташований або навпроти малої сцени, і облаштований також під дискотечний майданчик, або біля стіни поруч з головною сценою», - додає голова молодіжної ради. Робота над створенням стріт-арт об’єкту триває. Розфарбовувати тролейбус троє художників розпочали два дні тому. Планують за кілька днів завершити. «Працюємо по кілька годин, бо сильна спека. Закупили 70 балончиків фарби, але їх може не вистачити. Спочатку я розробив ескіз майбутнього зображення на тролейбусі, але потім ми зібралися з хлопцями разом і вони додали ще трохи свого. Вийшов мікс стилів. Кожен по-своєму малює», - розповідає художник Назар Бабій.

На передній частині тролейбуса зображена пантера в кібер-стилі. «У неї будуть окуляри з елементами заліза. Зверху, де скло, думали, що можна зробити підсвітку. Коли підставляти туди певний напис, ввечері воно буде світитись. Один з хлопців малює композицію шрифтів, поруч зруйнована голова Давида, - додає Назар. - З одного боку тролейбусу буде логотип «Му фесту», з іншого – «Рок Бугу».

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина