Середа, 03 червня 2020
. 14 oC облачно с прояснениями

EUR 29.50/30.15 USD 26.50/26.90
ukenru

Новини України

Від будинку до гаража – що горіло на Хмельниччині за добу

В області 19 червня зареєстрували чотири пожежі.

Минулої доби в Хмельницькій області зареєстрували чотири пожежі, в яких обійшлося без людських жертв. Про це повідомили в оперативно-координаційному центрі обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України, пише  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

Зокрема в селі Лисець Дунаєвецького району, яке змагається  за звання «Неймовірного села України-2019», виникла пожежа приватної допоміжної споруди житлового сектору. Вогнем пошкоджено покриття, перекриття, домашнє майно. Ймовірна причина пожежі, яка завдала збитків на три тисячі гривень, коротке замикання електромережі. А в Шепетівці на вулиці Дорошенка горів приватний гараж. Ймовірною причиною пожежі називають порушення правил протипожежної безпеки при експлуатації опалювальної печі. Збитки склали три тисячі гривень.

У Кам’янці-Подільському районі в селі Нігин поки за невстановлених причин загорівся будинок. Вогонь знищив його. Та, як зазначають рятувальники, головне, що ніхто з людей не отримав травми. Не встановили поки що причину пожежі в підвалі будинку на вулиці Курчатова, що в Хмельницькому. Там вогонь знищив облицювання стін та підлоги на площі два квадратних метри.

Всього з початку року на Хмельниччині вже сталося 678 пожеж, в яких загинуло 23 людини.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина