18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

Оприлюднили фото підозрюваного у жорстокому вбивстві дитини на Одещині

Він зізнався у скоєнні злочину. Про це повідомляє  газета LK, з посиланням на ТСН.

Підозрюваного у вбивстві 11-річної Дарини  Лук'яненко 22-річного жителя Іванівки Одеської області Миколу Тарасова відвезли до Одеси. Про це повідомляє місцеве видання ”Думская”. В обласному центрі йому мають обрати запобіжний захід, якщо провину доведуть, Тарасову загрожує довічне ув'язнення. Крім того, поліція повідомляє, що рідні впізнали тіло дитини, знайденої у вигрібній ямі.

Як відомо, дівчинку знайшли тільки під час третього обшуку домоволодіння, у якому жив підозрюваний. Цього разу працівники поліції спочатку побачили біля паркану дитячі сандалі і вже потім знайшли тіло дитини у вигрібній ямі. Під час допиту Тарасов зізнався, що спочатку душив дівчинку в коридорі, потім роздягнув її, але нібито нічого з нею не робив. Потім він кинув її тіло у вигрібну яму, а речі облив бензином і спалив.

Мати підозрюваного розповідала, що в день зникнення дитини Тарасов сходив у душ, пограв у комп'ютерні ігри, потім дивився фільм у навушниках. Сама жінка брала активну участь у пошуках дитини і до сих пір не вірить, що її син міг убити.

За словами слідчого, батьки підозрюваного, ймовірно, не знали про злочин сина. Вони навіть відмовилися наймати йому адвоката.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина