15.12.2019
. 7 oC небольшая облачность

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Новини України

Помер побитий у Черкасах журналіст Комаров

За словами голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка, із моменту побиття у травні в Черкасах журналіст Вадим Комаров був непритомним. 
У ніч на 20 червня помер черкаський журналіст Вадим Комаров, побитий у центрі Черкас 4 травня, повідомив у Facebook голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, пише  видання LK, з посиланням на сайт Гордон.

"Від часу нападу Вадим був без свідомості, перебував у стані коми. Єдина версія замаху, а тепер уже й убивства, яку поділяють черкаські журналісти – саме професійна діяльність Вадима Комарова. Він був незручним для багатьох місцевих політиків. Ставив незручні запитання про корупцію в Черкасах, порушував резонансні теми", – написав Томіленко.

Він додав, що "фізична агресія щодо журналістів в Україні – на неприпустимо високому рівні".

"А системна безкарність провокує нові атаки. НСЖУ продовжує наполягати на проведенні спеціальних парламентських слухань із питань фізичної безпеки журналістів і свободи слова. Продовжуємо вимагати реального, а не декларативного, захисту прав українських журналістів! Чергове вбивство журналіста в Україні. Після демонстративно вбитого в центрі Києва Павла Шеремета сумний список поповнюється новим прізвищем", – заявив голова НСЖУ. 
Уранці 4 травня побитого Комарова виявили неподалік від центру Черкас.

Спочатку правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про умисне тілесне ушкодження, пізніше перекваліфікували на статтю "замах на умисне вбивство".

Серед версій, які розглядає слідство, – напад через професійну діяльність Комарова.

В ОБСЄ закликали провести ефективне розслідування нападу, оскільки цілеспрямована атака на журналіста, який готував матеріали про корупцію, викликає особливу тривогу. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина