18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

Опубліковано відео обшуку будинку, де знайшли тіло 11-річної Дарини Лук‘яненко.

Поліція провела ретельний обшук.

Поліція опублікувала відео обшуку будинку, де у вигрібній ямі знайшли тіло 11-річної Дарини Лук‘яненко, яку шукали 6 днів. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на ТСН.

"При відпрацюванні території в селі Іванівці поліцейські провели невідкладний обшук в одному із домоволодінь селища. В результаті обшуку поліцейські виявили, ймовірно, тіло зниклої Дар‘ї Лук‘яненко", - йдеться у повідомленні. "Власника будинку як основного підозрюваного доставляють до відділку поліції для допиту", - додали у поліції.

На відео видно, що правоохоронці провели ретельний обшук помешкання. На місці працювали багато поліцейських та криміналістів.

Як відомо, 11-річну Дарину Лук'яненко із селища Іванівка на Одещині шукають майже тиждень. Вона 13 червня по обіді вийшла з ринку Привоз, де працює її мати, і вирушила до школи на гурток танцю. Дорогою дівчинка зникла.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина