18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

У Києві загинув народний депутат Дмитро Тимчук

У середу, 19 червня, в Києві загинув народний депутат від «Народного фронту» Дмитро Тимчук.

Про це повідомив у середу у Facebook народний депутат Антон Геращенко пише  видання LK, з посиланням на  Укрінформ.

"Годину тому, у себе вдома, під час чищення нагородного пістолета завдав собі смертельне поранення патріот України і мій друг Дмитро Тимчук", - зазначив він.

За словами Геращенка, на місці трагедії працює слідчо-оперативна група поліції.

"Вічна пам'ять щирій і світлій людині. Справжньому народному депутату України. Нам всім тебе дуже не вистачатиме ...". - зазначив він.

Дмитро Тимчук - народний депутат України VIII скликання, координатор групи "Інформаційний спротив", військовий журналіст.

Народився в 1972 році в Читі (СРСР). Дитинство провів у НДР, де його батько в 1978-1983 роках проходив службу в складі групи радянських військ.

Закінчив Бердичівський політехнічний коледж, а в 1995 році - факультет військової журналістики Львівського вищого військово-політичного училища.

У 1995-1997 роках проходив службу у військах протиповітряної оборони. З 1997-го по 2000 рік працював у штабі Національної гвардії України.

З 2000-го по 2012 рік Тимчук працював у різних структурних підрозділах Міністерства оборони України.

З 2008 року - головний редактор інтернет-видання "Флот-2017", керівник громадської організації "Центр військово-політичних досліджень".

З 2 березня 2014 року Тимчук є координатором групи "Інформаційний спротив", завданням якої є отримання, обробка (перевірка) і поширення оперативної інформації про російське вторгнення в Україну. Головна мета - протиставити брехні російської пропаганди факти і створити реальну картину подій в інформаційному просторі.

З листопада 2014 року - народний депутат України VIII скликання від партії "Народний фронт".

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина