18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

На Хмельниччині знайшли неповнолітню дівчину, яка перебувала у розшуку

Зникла дитина ще 10 червня в селі Городище Шепетівського району. Цілий тиждень правоохоронці Хмельниччини розшукувати 15-річну школярку з Шепетівщини Марію Фещук.

 

Як повідомляли у поліції, дівчина нічого не сказавши своїй матері, пішла з дому в невідомому напрямку і сім днів про її місце перебування не було відомо. Пише видання LK, з посиланням на сайт "Є".

«Раніше також бували випадки, що вона йшла з дому, але ненадовго. За кілька днів поверталася. Дівчинка з важким характером, часто свариться з мамою. Вона навчалась в Великомежирицькій школі-інтернаті в Рівненьскі області. Були випадки, що Марія туди втікала», - розповідає оперуповноважена сектору кримінальної поліції, що в Шепетівці, Ірина Божок.

На щастя, сьогодні, 17 червня, неповнолітню знайшли. У поліції кажуть, що дівчина жива та здорова та жертвою злочину не стала. На даний час з школяркою працюють працівники ювенальної превенції.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина