18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

На Тернопільщині приготували найбільшу піцу в Україні

У містечку Чортків на Тернопільщині під час місцевого фестивалю встановили незвичний рекорд – приготували найбільшу піцу в Україні.

Її діаметр 8 метрів і складається вона із 260 шматків невеличких піц, приготованих у переносних печах, повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт 24.

Для того, щоб зробити страву суцільною шматки піци спеціально склеювали сиром. На приготування та випікання рекордної піци кухарям знадобилось 8 годин.

Загалом, для "Маргарити Неаполетани" використали близько 180 кілограмів тіста, 45 кілограмів помідор, соус сальса, 6 кілограмів базиліку і 80 кілограмів моцарели.

Рекорд буде зафіксовано в національному реєстрі.

У Києві також спекли велику круглу піцу, діаметр якої станови 7 метрів і 10 сантиметрів. У Чорткові піцайоло Віталій Колошець взяв на себе зобов’язання побити цей рекорд і зробити піцу діаметром понад 8 метрів,
– наголосив експерт Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський.

Рекордсмен Віталій Колошиць у квітні місяці був у складі української команди піцайол, яка змагалась за титул чемпіона з виготовлення піци в італійському місті Парма. 

 

Після того, як рекорд був офіційно встановлений, піцу порізали на шматки і частували присутніх.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина