14.12.2019
. 3 oC туман

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Новини України

В Городку висадили лавандове поле

Кажуть, це лише початок створення лавандового краю

Про це повідомляє  інтернет-видання Live Кам'янець   з посиланням на  сайт Є.

В Городку взялися втілювати в життя проект «Городоччина – лавандовий край». Учора в урочищі Стара гребля висадили понад тисячі пахучих кущів на площі близько півгектара.

Ще восени минулого року проект «Городоччина – лавандовий край»голова райдержадміністрації Олена Матвєйцева презентувала у день свого офіційного призначення на посаду. Тієї ж осені в Городку почали втілювати проект у життя і вздовж центральної вулиці Шевченка висадили десятки кущів лаванди. Наразі ж уже взялися висаджувати лавандове поле.

«Поки висадили близько тисячі кущів. Решту площі плануємо засадити лавандою ближче до осені. Люди запитують, чому почали роботу в спеку. У нас була домовленість з господарством на поставку кущів, і саме зараз вони копають лаванду для нових насаджень. Вона якраз зацвітає, тож довелося обрізати усі квіти, щоб кущі краще вкоренилися. Повторне цвітіння можливе також восени. Але, скоріше за все, в усій красі побачимо лавандове поле все наступного року», - розповідає Ольга Слободянюк, одна з ідейних натхненниць створення лавандового краю на Городоччині.

Зазначає, що до справи долучилися як пересічні городоччани, так і працівники місцевого реабілітаційного центру, райдержадміністрації, міської ради, пожежної частини. А саму лаванду закупили за кошти місцевих благодійників.

Відомо, що в рамках проекту планується, що у Городку висадять плантацію лаванди, та буде створена інфраструктура для туристів. Тут усе, навіть сферу обслуговування, кав'ярні, крамниці, виготовлення натуральної косметики та випічки хочуть пов’язати з лавандою. І закликають, щоб городоччани охоче долучалися до справи, щоб спільно працювати над створенням справжньої окраси міста.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина