18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

У Дунаївцях в психдиспансері зафіксували жорстоке поводження з підопічними

Порушення виявили під час візиту до медустанови.

Про це повідомляє   інтернет-видання Live Кам'янець  з посиланням на   сайт Є.

У Дунаєвецькому психоневрологічному інтернаті зафіксували факти жорстокого поводження із пацієнтами. Як повідомляє Уповноважений Верховної Ради з прав людини, порушення виявили під час моніторингових відвідин закладу.

«В інтернаті маломобільні підопічні проживають на другому поверсі, шестеро з яких пересуваються на кріслах колісних. Через відсутність ліфтів та підйомників, ці хворі не мають можливості виїхати на вулицю. Зранку персонал за допомогою інших підопічних зносить цих маломобільних осіб на перший поверх і до вечора вони сидять в павільйоні денного перебування», - йдеться у повідомленні.

Також, під час візиту ці підопічні були притиснуті столами до лавок, свої фізіологічні потреби вони справляли під себе. Тоді як в окремому корпусі закладу на 1 поверсі є дві кімнати із сучасним ремонтом, які облаштовані функціональними ліжками і новими кріслами колісними біля кожного ліжка. Однак ці кімнати на момент візиту не використовувалися.

«Розпорядком дня з 13 до 14 години передбачено відпочинок, який переважна більшість підопічних проводять просто неба лежачи на лавках, траві або бетонних плитах. Зовнішній вигляд підопічних неохайний, не відповідає розміру та сезону. При температурі повітря на вулиці +35 підопічні одягнуті в осінні туфлі, теплі светри та піджаки», - зазначає Уповноважений Верховної Ради з прав людини.

Додає, що в кімнаті та павільйонах денного перебування підопічні не забезпечені питною водою, відсутня будь-яка зайнятість. Крім того було виявлено порушення прав осіб з інвалідністю, факти неналежного ведення медичної документації, порушення в організації праце терапії.

Звіт з рекомендаціями за результатами візиту направили до Хмельницької обласної державної адміністрації та правоохоронних органів.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина