18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

У Затоці можуть оголосити карантин на 60 діб

У курортному селищі Затока Білгород-Дністровського району Одеської області зафіксували випадок сказу у вуличної кішки. Через це там можуть ввести карантин на 60 днів, повідомляє  видання LK, з посиланням на molbuk.ua

У Затоці виявили безпритульну кішку з агресивною поведінкою і рясним слиновиділенням. Якийсь час за твариною вели спостереження, коли кішка загинула, її доставили на експертизу до Одеси, де після необхідних аналізів підтвердили діагноз - сказ. Під час учорашнього позачергового засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міськради було прийнято одностайне рішення про створення протиепізоотичної комісії, члени якої приймуть рішення про введення карантину на території селища.

Після виявлення небезпечного захворювання в Затоці введуть карантин терміном на 60 днів, упродовж якого всі собаки та кішки селища будуть щеплені в обов'язковому порядку. Крім того, на період дії карантину на територію Затоки заборонять ввозити тварин.

Головлікар Білгород-Дністровської міської лікарні Ігор Десятник зазначив, що на сьогодні в місті є 30 доз вакцин від сказу. Крім того, вакцину вводять людині тільки у разі важкої форми цього небезпечного захворювання.

Постраждалих і тих, хто контактував з хворою твариною, немає.

Засідання протиепізоотичної комісії відбудеться у Білгороді-Дністровському сьогодні.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина