Понеділок, 30 листопада 2020
. -2 oC переменная облачность

EUR 33.70/34.30 USD 28.30/28.70
ukenru

Новини України

У м’ясі паразити, а в овочах – нітрати: що виявляють фахівці на ринках Хмельниччини

Pin It

 

Лідером сезонних вилучень з продажу є свіжі овочі та фрукти.

За п’ять місяців цього року на Хмельниччині працівники Держпродспоживслужби не допустили до реалізації на ринках області понад 4 тонни овочів та фруктів, 7 тонн м’яса, 250 кілограмів риби та рибопродуктів, 1 тонну 300 кілограмів молока та молочної продукції. Про це повідомили у прес-службі установи за результатами перевірок ринків області, передає  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

«Лідером сезонних вилучень з продажу залишаються свіжі овочі та фрукти – капуста, редиска, помідори, огірки, свіжа зелень, полуниці та черешні. Спеціалістами лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи області не допущено до реалізації понад 4 тонни кілограмів цих продуктів. Найчастіше їх вилучають через перевищення вмісту нітратів», - каже начальник відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Олександра Титарчук.

Фахівець радить не купувати продукти харчування на стихійних ринках. Скажімо, м'ясна продукція може бути заражена паразитами.

«Скуповуйтесь лише на продуктових ринках, де працює лабораторія, яка перевіряє вміст нітратів у продуктах. В кожного продавця має бути експертний висновок державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи, в якому можна знайти всю необхідну інформацію про походження продукції, в тому числі й результати досліджень на вміст нітратів», - каже фахівець.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина