Понеділок, 30 листопада 2020
. -2 oC переменная облачность

EUR 33.70/34.30 USD 28.30/28.70
ukenru

Новини України

Пожежа у психлікарні Одеси: ще один постраждалий помер у лікарні

Pin It

Загалом через пожежу загинули семеро людей.

Про це повідомляє видання Live Кам'янець з посиланням на  сайт ТСН.

В одеській лікарні померла одна зі шпиталізованих внаслідок пожежі у психлікарні міста. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"10 червня о 21:44 у Суворовському районі Одеса по вул. Академіка Воробйова, 9 в Одеському обласному медичному центрі психічного здоров’я Одеської облради виникла пожежа. Внаслідок неї загинули 6 осіб, ще 5-х було шпиталізовано, з яких 11 червня в лікарні померла одна особа", - йдеться у повідомленні.

За попередніми даними, причиною загоряння стало занесення вогню ззовні.

Нагадаємо, 10 червня повідомлялося, що в Одесі спалахнула одноповерхова дерев'яна будівля обласного медичного центру психічного здоров'я на вулиці Воробйова. Спочатку повідомлялося про шістьох жертв - серед них медсестра, решта - пацієнти.

Після інциденту президент України Володимир Зеленський доручив створити прем'єр-міністру Володимиру Гройсману державну комісію, яка має розслідувати причину пожежі. Поліція вже розпочала розслідування.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина