Понеділок, 30 листопада 2020
. -2 oC переменная облачность

EUR 33.70/34.30 USD 28.30/28.70
ukenru

Новини України

На Хмельниччині на людей нападають лисиці

Pin It

Тварини можуть бути хворі на сказ. Повідомляє видання LK, з посиланням на  сайт "Є".

 У Хмельницькому жінку вкусив їжак, а ось на околицях міста Нетішин фіксують випадки нападу лисиць на людей. Наразі, як повідомляє перший заступник міського голови Іван Романюк, зареєстровані уже три випадки, коли тварини намагалися покусати людей. Це сталося поблизу дачного масиву за річкою Горинь. За попередніми неофіційними висновками тварини можуть бути хворі на сказ.

«За останній час сталися уже три випадки нападу на людей. Як очевидці зазначають, це була тварина, схожа на лисицю. Проконсультувавшись з мисливцями, ми дійшли висновку, що це таки лисиці, хворі на сказ. Вони тоді агресивні та можуть нападати на людей і домашніх тварин. Тоді як здорові тварини – полохливі, і зазвичай втікають та забиваються в нори, щойно побачать людину. На щастя, усім, на кого вони напали, пощастило: вони не отримали укусів. Одну жінку, наприклад, звір схопив за резинового чобота. Їй вдалося відбитися від агресивної тварини».

Іван Романюк зазначає, що за останній рік подібних випадків нападу лисиць на людей в місті зафіксовано не було. 

Довідка: 

Сказ – небезпечне вірусне інфекційне захворювання, що передається людині під час укусу або контакту із слиною хворої тварини. Однією з основних ознак розвитку захворювання є водобоязнь, утруднення під час ковтання рідини, поява судом при спробі пити воду. Тому сказ називають ще й гідрофобією. З моменту появи ознак і симптомів хвороби сказ стає смертельним.

Якщо Вас укусила тварина або її слина потрапила на Вашу шкіру чи слизові оболонки, головне – швидко промити рану (подряпину) водою з милом, обробити краї рани спиртовим розчином йоду, накласти стерильну пов’язку і цього ж дня слід звернутися до травматологічного пункту. Єдиним захистом від хвороби є щеплення. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина