Понеділок, 30 листопада 2020
. -2 oC переменная облачность

EUR 33.70/34.30 USD 28.30/28.70
ukenru

Новини України

Коли на Хмельниччині стартує сезон риболовлі

Pin It

На окремих водоймах заборона вилову риби триватиме до 29 червня.

10 червня, майже на усіх водоймах області стартує сезон риболовлі. Виняток становлять лише протоки, гирла, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою під час весняної повені. Там заборона вилову риби триватиме до 29 червня включно. Інформує видання LK, з посиланням на сайт "Є".

 

За інформацією Державного управління агентства рибного господарства у Хмельницькій області, старт сезону риболовлі не означає вседозволеності. Зокрема, любителі риболовлі повинні дотримуватися низки правил: не застосовувати вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї, промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів.

На більшості водоймах області у цей період громадянам дозволяється вилов риби з берега та човна вудками усіх видів, із загальною кількістю гачків не більше п’яти та спінінгом з блешнею. Норма вилову риби — 3 кілограми за добу.

«Відповідно до наказу управління у водоймах області заборонений вилов раків до 30 червня включно. Ці обмеження пов’язані з виношуванням річковим раком ікринок, личинок», — повідомляють в агентстві рибного господарства.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина