21.08.2019
. 19 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

В України з’явився шанс на переговорах у Мінську – Гордон (відео)

Голова штабу партії Сила і честь Дмитро Гордон гадає, що в України з’явився шанс на мінських переговорах. Дмитро Гордон в ефірі Свободи слова на ICTV заявив, що в України з’явився шанс на мінських переговорах, пише  видання LK.

– Я гадаю, що зараз у нас з’явився шанс. Він полягає у тому, щоб обміняти військовополонених, зробити якісь гуманітарні вчинки, втім, я впевнений, що зрушень не буде.

Оскільки ці перемовини з Росією, хто б їх не вів, чи президент Зеленський, чи Леонід Кучма, чи хтось інший, вони не призведуть ні до чого.

Крім того, Гордон висловився щодо повернення Леоніда Кучми у Тристоронню контактну групу:

– Мінський процес – мертвий. І те, що Леонід Кучма вирішив взяти на себе цю ношу, знов погодився очолити українську делегацію – це подвиг.

Я йому багато разів казав, не може така фігура, така постать, як ви, спілкуватися з бандитами, оскільки йому доводиться спілкуватися з людьми, які не рівні йому за інтелектом, за рангом. Він на це йшов заради України.

На переговорах України з Росією, на думку Гордона, відбуватиметься таке:

– Путін скаже: Забирайте Донбас, обирайте там депутатів, нехай у Київ їдуть, засідають у Раді, щоб тут ще підбурювати всіх у рамках гібридної війни. Крим ми не віддаємо, і нехай Захід знімає санкції. Іншого не буде.

Якщо Путін скаже: Забирайте і Крим – це політичне харакірі, він цього не зробить ніколи. Є два виходи – може розвалитися Росія, або Путін піде.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина