Понеділок, 18 січня 2021
. -11 oC пасмурно

EUR 33.65/34.25 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини України

На оборонному заводі в РФ сталася серія вибухів. Постраждали понад 75 осіб, введено режим НС

Pin It

У суботу, 1 червня, в Дзержинську Нижегородської області Росії сталася серія вибухів на заводі "Кристал" в цеху щодо виробництва тротилу. За даними Міністерства охорони здоров'я РФ, постраждали 79 осіб.

Про це повідомляє  інтернет-видання Live Кам'янець  з посиланням на  ТСН.

В результаті вибухів пошкодження були зафіксовані в 180 житлових будинках, а також в будівлях соціальних об'єктів. Як повідомив співрозмовник ТАСС, про руйнування наразі не йдеться. 

Режим НС

На цей момент в Дзержинську ввели режим НС на територіях біля заводу, пожежу вдалося загасити. Повідомляється, що площа пожежі сягнула 800 квадратних метрів.

За фактом вибухів вже порушено кримінальну справу. СК почав розслідування за статтею про порушення вимог промислової безпеки небезпечних виробничих об'єктів. За даними слідства, на підприємстві відбулося "кілька вибухів техногенного характеру".

Як основну версію вибухів розглядають порушення правил техніки безпеки, повідомляє ТАСС з посиланням на джерело. "За однією з версій, робочі могли впустити готову продукцію, в результаті чого почалися вибухи", - сказав співрозмовник агентства.

Розповіді очевидців

Як розповіли очевидці виданню "360", вибух був такої сили, що його почули в Нижньому Новгороді. "Я зараз в Дзержинську перебуваю, а у мене друзі в Нижньому Новгороді. Вибух було чутно в Нижньому Новгороді. 30 кілометрів від міста", - пояснив співрозмовник "360".

Ще одна місцева жителька розповіла, що мама її подруги разом з сином перебували на дачі неподалік від заводу. "Знесло вікна на другому поверсі. Слава богу, що син якраз спустився на перший поверх до першого вибуху, а мама була на городі, її віднесло на три метри", - розповіла вона.

Крім того, місцеві жителі публікують фото і відео наслідків вибуху в соціальних мережах. А на відео, знятому з коптера, видно, як над територієюзаводу піднімалися клуби чорного диму.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина