Четвер, 04 червня 2020
. 13 oC сильный дождь

EUR 29.50/30.15 USD 26.45/26.85
ukenru

Новини України

Подробиці жахливого поранення 5-річного хлопчика на Київщині: підстрелити дитину могли поліцейські

Про таку версію кажуть родичі постраждалого Кирила, котрий у дуже важкому стані лежить у реанімації.

У Переяславі-Хмельницькому пострілом в голову поранено 5-річного хлопчика. Маленький Кирилко гуляв із друзями неподалік подвір’я, коли раптом пролунав гучний звук і малий упав, ідеться в сюжеті  ТСН.19:30.

Заспокоїтися баба Шура не може від учорашнього вечора – її онук Кирило пішов гуляти, а вже за якихось 15 хвилин його принесли скривавленого. Місце, де полюбляли гратися діти, недалечко від будинку, воно не людне. Коли покликаний друзями Кирила дядько постраждалого прибіг на місце – племінник лежав із розбитою головою. "Був постріл, тоді він упав, і в нього потекла кров із лоба. Він упав і тоді Денис його на спину поклав", - розповів 8-річний друг постраждалого Артем.

Постріл чули й сусіди, тому перевіряли всі стежки поблизу. Поліція пів ночі прочісувала місцевість і за кущами в півсотні метрів від місця трагедії знайшли пляшки. Припускають, що по цих пляшках хтось міг стріляти, і куля випадково полетіла далі та влучила в дитину. Місцеві жителі кажуть, що взимку стріляниною по пляшках на тому місці розважалися троє поліцейських, один із яких нібито живе неподалік. Цю версію родичам озвучило слідство. "Просто розважались, чи п’яні були, чи що, ніхто нічого не знає", - переповідають рідні.

Підтверджують версію і в бюро розслідувань, однак додають, що поліцейські були разом із цивільними. Тим часом у відділенні реанімації знесилений батько вкотре питає новини в лікаря – хлопчику зробили операцію, але до тями він поки що не прийшов. "Дитина знаходиться у вкрай важкому стані, він на штучній вентиляції легень на апараті. Відкрита черепно-мозкова травма", - кажуть лікарі. Можливу наявність кулі в голові хлопчика підтвердив нейрохірург, але зробити МРТ можна лише в столиці, а транспортувати дитину зараз неможна – це занадто небезпечно.

Осіб, які можуть бути причетні до поранення, вже встановили. Але будь-що інше у поліції повідомляти не хочуть – коментувати ситуацію правоохоронці відмовляються. Невідомо, чи затримано бодай когось із можливих стрілків.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина