Четвер, 04 червня 2020
. 16 oC небольшой дождь

EUR 29.50/30.15 USD 26.45/26.85
ukenru

Новини України

В Росії повідомили про десятки постраждалих під час вибухів на заводі

За попередньою інформацією, поранення отримали 27 людей.

В результаті вибуху на заводі Закрити

Російський науково-дослідний інститут ”Кристал” був відкритий в 1950-і роки. Спеціалізується на створенні вибухових речовин і складів, а також технологій їх виробництва, випробувань, транспортування та утилізації. Виготовляє авіабомби.

НДІ "Кристал" в російському Дзержинську постраждали щоайменше 27 людей. Про загиблих не повідомляється.

Про це пише ТАСС, передає  ТСН.

За інформацією Міністерства охорони здоров'я РФ, за медичною допомогою після вибухів на ДержНДІ "Кристал" звернулися 27 осіб. 11 з них після огляду медиків відпущені додому.

Медики агенству також повідомили, що у більшості постраждалих "осколкові поранення легкого і середнього ступеня тяжкості".

У ДержНДІ "Кристал" повідомили, що жертв, за попередніми даними, в результаті вибуху немає, адже служби підприємства нібито встигли евакуювати персонал.

"За попередньою інформацією, жертв немає. На місці зараз працюють бригади МНС, - сказали там. - Заводські служби спрацювали оперативно і встигли евакуювати персонал".

У прес-службі повідомили, що п'ять співробітників заводу "Кристал" працювали в цеху на момент виникнення пожежі. За попередніми даними, їх встигли евакуювати.

Причиною вибуху, за словами співрозмовника "Інтерфаксу", стало порушення технологічного процесу. Є небезпека, що можуть статися нові вибухи.

Своєю чергою "Шаден ФМ" повідомляє, що нібито в цеху де зберігалися авіабомби.

"Тут виробляють одну з найпотужніших авіабомб ФАБ-500.У цехах вирує вогонь Охорона заводу відмовляється пускати на територію пожежників і рятувальників на "закритий об'єкт", - йдеться в повідомленні.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина