Четвер, 04 червня 2020
. 16 oC небольшой дождь

EUR 29.50/30.15 USD 26.45/26.85
ukenru

Новини України

31 травня - День ангела Юлії

Невагоме ім'я Юлія виникло від римського чоловічого імені Юлій. У жіночому варіанті воно означає, як «пухнаста», «повітряна». Відноситься до тієї категорії старовинних імен, які і досі популярні в усьому світі. Вимова імені Юлія в різних країнах світу: Англія - ​​Джуліус, Німеччина - Юльхен, Франція - Жюлі, Іспанія - Хулія, Португалія - ​​Жулія, Італія - ​​Джулі, Корсика - Дьюла, Чехія - Юліє, Данія - Юльє, Ірландія - Юлі, Японія - Хадзека.

ДЕНЬ АНГЕЛА

Юлія відзначає день іменин два рази в році - 31 травня та 29 липня. Дівчаток, народжених в ці дні, бажано називати по імені Юлія. У православному календарі Юлія згадується під старовинною формою імені Іулія.

СВЯТІ ПОКРОВИТЕЛІ ЮЛІЇ

Відомі святі на ім'я Юлія: Іулія Анкирська. Вважається 31 травня. Разом з іншими християнами поширювала християнську віру, за що і була втоплена язичниками в 303 році, а потім спалена. Іулія Карфагенська. Вважається 29 липня. В юності була захоплена в полон жорстоким вельможею, який довгий час фізично знущався над нею.

Коли вона відмовилася святкувати язичницьке свято з огляду на свою приналежність до християнської віри, то була вбита розлюченим натовпом язичників.

ХАРАКТЕР

Від пори року народження залежить характер Юлії: Зимовий - Спокійна, мовчазна, кар'єристка, організована. Весняний - Чуттєва, фантазерка, мрійлива, доброзичлива. Літній - Терпеливая, ніжна, товариська, розважлива. Осінній - ідеалістична, романтична, скритна, практична.

КАР'ЄРА

Не дуже працьовита Юлія рідко досягає кар'єрних висот, робота у неї не на першому місці. За все життя Юлія може змінити кілька робочих місць, особливо, якщо робота монотонна. Їй більше підійдуть творчі професії, наприклад, актриса, художниця, музикант, журналістка, перукар, дизайнер, фотограф. Незважаючи на свою схильність до ліні, Юлія сумлінно виконує свою роботу і любить, коли її хвалять. Володіючи умінням спілкуватися і згладжувати конфлікти, з неї вийде прекрасний педагог, вихователь. Завдяки відмінній інтуїції, з неї може вийти прекрасний юрист, психолог.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина