Субота, 30 травня 2020
. 9 oC сильный дождь

EUR 29.40/29.95 USD 26.65/27.05
ukenru

Новини України

Невакцинованій дитині з Хмельниччини суд заборонив відвідувати дитсадок

Відповідне рішення прийняв Верховний Суд. Про це повідомляє видання LK, з посиланням на сайт "Є".

Декілька років знадобилося, щоб суд поставив крапку в історії зі щепленнями. Відтак, мешканка Славути програла справу проти садочка, який відмовив у відвідуванні дошкільного закладу її нещепленій дитині.

Ще 3 роки тому, одна з мам нещепленої дитини звернулась до суду з вимогою не чинити перешкоду її дитині відвідувати дитсадок. Як зазначається в позовних вимогах, у вересні 2016 року дитину позивачки записали до дитячого садка без обов'язкового щеплення проти дифтерії, коклюшу та правця. Зазначається, що щеплення не було зроблено через відсутність вакцини. Майже рік – з жовтня 2016 року по червень 2017 року дитина не відвідувала дошкільний заклад, витім, маму інформували про процедуру щеплення та наявність вакцини у медичному закладі. Проте вона відмовилася від цієї процедури. А коли мама вирішила повернути дитину до садочка, через відсутність щеплення їй відмовили прийняти дитину в дитячий колектив.

Спочатку Славутський міськрайонний суд цей позов задовольнив, проте дитячий садок рішення оскаржив. Відтак, нещодавно Верховний суд постановив - індивідуальний інтерес людини, а саме відмова від щеплень, не можна ставити вище за загальний інтерес суспільства. Рішення Верховного Суду від 17 квітня було оприлюднено в судовому реєстрі в травні.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина